BLOG

Binance Referans Ne Kazandırıyor

Binance, yeni bir Lite Referans promosyonunu duyurarak birçok ödül sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu promosyon, sınırlı sayıda ödül içermekte olup, ilk gelen ilk alır prensibiyle dağıtılacaktır. Ödül kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey, arkadaşlarınızı Binance’e davet etmektir.

Promosyon Dönemi

Promosyon dönemi 12/10/2023 07.00 (TSİ) ile 12/12/2023 02.59 (TSİ) tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Promosyon A: 600 USDT’ye Varan Token Kuponu Kazanmak için Arkadaşlarınızı Davet Edin

Arkadaşlarınızı Lite Referans Kimliğiniz/Bağlantınızla Binance’e davet ederek, 600 USDT’ye varan token kuponu kazanabilirsiniz. Bu promosyon dahilinde, 350.000 USDT değerinde token kuponu ödülü bulunmaktadır.

Promosyon hakkında daha fazla bilgi için Lite Referans ile 600 USDT’ye Varan Ödül Kazanın bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Başlangıç Rehberi

  1. Adım: Promosyon dönemi içerisinde Lite Referans Modu sayfasına giderek, Tamam tuşuna tıklamanız yeterlidir. Bu, 100 USDT ödül toplayabileceğiniz, en fazla on gün sürecek yeni bir davet turu başlatmanız için gereklidir.

  2. Adım: Kendinize referans veren kullanıcıların Lite Referans Kimliğinizi/Bağlantınızı kullanarak Binance’e kaydolmamış arkadaşlarınızı davet edin. Davet ettiğiniz arkadaşınızın hem hesap doğrulamasını (KYC) tamamlaması ve Binance Spot veya Binance Dönüştür’de tek seferde 100 $’dan fazla işlem yapması gerekmektedir. Bu şekilde her bir eylem için 0,005 ila 10 USDT arasında bir ödül kazanırsınız.

  3. Adım: Bir referans turunda 100 USDT değerinde ödül biriktiren kullanıcılar, 48 saat içinde 100 USDT token kuponu ödülü alabilirler.

  4. Adım: Daha fazla ödül kazanabilmek için bir sonraki davet turunu başlatın ve arkadaşlarınızı Binance’e davet etmeye devam edin. Her kullanıcı, en fazla altı referans turu başlatarak 600 USDT’ye varan token kuponu kazanabilir.

Lütfen dikkate alınız:

  • Davet eden bir kişinin bir davet turunun sonuna kadar 100 USDT değerinde ödül biriktirememesi durumunda, o davet turunda biriktirilen USDT tutarı geçersiz olacak ve o davet turu için hiçbir token kuponu ödülü dağıtılmayacaktır.
  • Davet eden kişilerin her davet turunda 100 USDT değerinde token kuponu ödülünün kilidini açmasını kolaylaştırmak adına, Binance her davet turunun başlangıcında her katılımcıya belirli bir tutarda USDT temin edecektir.

Promosyon B: Tesla Model 3 Değerinde Token Kuponu Kazanma Şansını Yakalayın!

Bu promosyon dahilinde, uygun tek bir kullanıcıya Tesla Model 3 değerinde token kuponu ödülü verilecektir. Kazananın belirlenmesi için, kendilerine referans veren kullanıcı ile kaydolan yeni referanslar sıralanacak ve her 100. kullanıcı seçilecektir. En yüksek alım satım hacmine sahip kullanıcı ise referans veren kullanıcının Tesla Model 3 ödülünü kazanacaktır.

Ödülün, 40.240 $ değerinde USDT token kuponu olarak verileceğini lütfen unutmayın.

Promosyon C: 100 USDT Token Kuponu Kazananları için 10 USDT Özel Ödül

100 USDT tutarında token kuponu kazanan katılımcılar, ödülü sosyal medyada paylaşmaları durumunda 10 USDT tutarında ekstra token kuponu kazanabilirler.

Nasıl Katılabilirsiniz:

  1. En az bir referans turunu tamamlayarak 100 USDT token kuponu kazanın.
  2. Hemen Paylaş tuşuna tıklayarak kazandığınızı sosyal medyada #binance100usdt etiketiyle paylaşın.
  3. Paylaşımınızı kanıtlamak için Anketi Gönder tuşuna veya buraya tıklayın. Bu anketi gönderen ilk 200 kullanıcı, promosyon sona erdikten sonra 14 gün içinde 10 USDT token kuponu kazanacaktır.

Desteğiniz için teşekkürler!
Binance Ekibi
12/10/2023